Štítky:

Projekt Recyklohraní

Datum konání: 11. 10. 2017

Základní a mateřská škola je již delší dobu zapojena do programu Recyklohraní.  Žáci sbírají baterie, malé vysloužilé elektrospotřebiče a tonery z tiskáren. V loňském roce se vybralo 127 kg baterií a 38 kg elektrospotřebičů.  Děti mají také možnost plnit různé úkoly, za které obdrží body.

Autor: Mgr. Ilona Nováková Publikováno 12. 10. 2017 14:06

Sběr papíru na prvním stupni

Datum konání: 9. 10. 2017

Rodiče i žáci se v letošním podzimním sběru náramně činili. Místo vyčleněné pro sběr se zaplnilo během dvou dnů a hromady rostly až ke stropu. Ti, kteří nám s tím pomáhali se pořádně zapotili a děkujeme jim za to. A také spoustu práce dalo to zase naložit. A byly toho dva kontejnery!

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 10. 10. 2017 14:16

Evropský den jazyků na 1. stupni

Datum konání: 26. 9. 2017

V sebranické budově naší školy na prvním stupni jsme využili zkušeností a znalostí paní učitelky Andrlové, která delší dobu pobývala v Anglii. Připravila pro žáky různých tříd prezentaci této země a besedu o všem, co žáky zajímalo.

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 30. 9. 2017 21:02

Evropský den jazyků na druhém stupni

Datum konání: 26. 9. 2017

V úterý 26. září jsme si na druhém stupni naší školy připomněli Evropský den jazyků. Žáci šesté, sedmé a osmé třídy soutěžili v různých disciplínách, které se týkaly nejen světových jazyků, ale i reálií daných zemí. Devátá třída pomáhala s organizací.

Autor: Mgr. Lea Plešingerová Publikováno 26. 9. 2017 21:32