I v letošním školním roce se naše škola zapojila do ekologického programu „Recyklohraní aneb Ukliďme si svět“, který vede děti k ochraně přírody, správnému třídění odpadu a odpovědnému přístupu k životnímu prostředí. Součástí projektu byl také sběr použitých baterií a drobných elektrozařízení.
Více