Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Žabák Kvak - skákání přes švihadlo

Žabák Kvak - skákání přes švihadlo

22.11.2022

Sychravé listopadové počasí nám neumožňuje trávit tolik času venku a tak jsme pohybové aktivity museli přesunout do prostor družiny. Jednou takovou velmi oblíbenou je skákání přes švihadlo. A protože jsme skokani velmi dobří, poměřili jsme svoje síly v oblíbené soutěži Žabák Kvak. Děti byly rozdělené do kategorií podle tříd a postupně absolvovaly kola podle stanovených časových limitů. Z 26 přihlášených soutěžících, kteří předvedli skvělé výkony se na prvních místech umístili: Kristián Němec /1.tř./, Simona Říhová /2. tř./, Josef Motyčka /3. tř./, Veronika Johanová /4.tř./ a Sára Volfová /5. tř./. Absolutním vítězem a nositelem titulu Žabák Kvak se stal Josef Motyčka, který svým výkonem obhájil titul z loňského roku.

MicrosoftTeams-image (11).png