Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vzpomínka na Chorvatsko

Vzpomínka na Chorvatsko

30.6.2017

Krásné rozloučení se školou zažili žáci 9. třídy, kteří si se svým třídním učitelem vyrazili na týdenní pobyt do chorvatského letoviska Sveti Filip i Jakov. Ideální počasí, překvapivě teplé moře i malebné okolí Biogradské riviery předurčili úspěch celé akce, na které si deváťáci užili nejen tradičních dovolenkových radovánek ve vlnách moře. Absolvovali rovněž zajímavý výlet trajektem na nedaleký ostrov Pašman, kde zakusili krásy středomořské turistiky nebo se zúčastnili romantické večerní exkurze do historické části správního centra oblasti Zadaru, které se pyšní památkami z dob Římské říše i dvěma unikátními technickými atrakcemi: Mořskými varhanami a Pozdravem Slunci. Sedm dní nabitých aktivitami uteklo jako voda a o tom, že jsme se měli opravdu fantasticky, se můžete přesvědčit z fotografií ZDE.