Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018Datum konání:
4.9.2017

V pondělí 4. září jsme se sešli v kulturním domě v Sebranicích, abychom společně zahájili nový školní rok. Programem nás provázela Mgr. Hana Klusoňová, která přivítala všechny přítomné. Pozvání přijali zástupci obcí (starostka obce Sebranice Lenka Karalová a starosta obce Lubná Josef Chadima), za místní farnost P. Petr Košák, za radu rodičů Hana Flídrová a Lenka Bartošová, za Lubenské ženy Marta Sýkorová a Jana Grundová.

Paní ředitelka Mgr. Jitka Kučerová přivítala všechny přítomné, zvláště 21 nových prvňáčků (9 dívek a 12 chlapců), a představila nové paní učitelky (Mgr. Markéta Andrlová a Mgr. Jarmila Andrlová).

Poté se ujali svého úkolu žáci 9. třídy. Za zvuku fanfáry představili na pódiu nové prvňáčky, kterým členky svazu Lubenských žen předaly drobné dárky. Pěvecký sbor Lubenika pod vedením paní učitelky Mgr. J. Andrlové zazpíval na závěr písničku.

Třídní učitelka 1. třídy Zuzana Laštovicová pozvala prvňáčky do jejich třídy, kde poprvé zasedli do školních lavic. Žáci starších ročníků se rozešli domů, aby si ještě užili zbytek volného dne.

Fotografie si můžete prohlédnout ZDE.