Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Trampové u koupaliště aneb Rozloučení s pátou třídou

Trampové u koupaliště aneb Rozloučení s pátou třídou

23.6.2020

V úterý 23.6. se nám podařilo sejít s 5. třídou na hasičském hřišti v Sebranicích, kde jsme si chtěli užít společné chvíle a rozloučit se s prvním stupněm. Nejdříve jsme postavili stany a potom šli do areálu koupaliště, kde jsme si užili podvečer. Většina dětí si zaplavala, hráli jsme hry.

Přijel se na nás podívat a podpořit nás pan učitel Přiklopil, který bude třídním učitelem dětí v šesté třídě. Večer jsme si opekli buřty a otestovali statečnost na bojovce v lese. Pak už byl čas, abychom přespali ve stanech. Ráno jsme ještě zahráli hry a kolem desáté jsme se rozešli.

Doufám, že se dětem akce líbila a přeji jim do dalších let hodně studijních úspěchů.