Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Projekt Domestos - VÝHRA - Voucher na 25 000 korun

Projekt Domestos - VÝHRA - Voucher na 25 000 korun

17.10.2023

Posledním úkolem Mise čisté ruce, který nás vedl ke zvýšené očistě po použití toalet, jsme na I. stupni zakončili minulý školní rok.

A již je vypsaný nový úkol letošního roku, ve kterém na nás opět útočí bakterie ze všech stran. Žáci již vědí, jak se s nimi vypořádat a pomocí zábavných úkolů se to připomínají.

V letošním roce je opět možnost přispět body do soutěže ze strany školy, která plní úkoly společně s žáky, i ze strany rodičů, kteří mohou školu svých dětí podpořit koupí produktů Domestos a nahráním účtenky. Získají šanci vyhrát voucher na Invia.cz v hodnotě 25 000 Kč. Soutěží se nahráním fotky účtenky s produktem Domestos do 30.11.2023 na webovou stránku www.domestosproskoly.cz (jsem rodič). Budeme rádi, když naší škole přidáte nějaké body.

pokyny ke hře.jpg

Domestos - poslední úkol Mise čisté ruce.jpg