Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Pozor! Zápis do 1. třídy proběhne letos online

Pozor! Zápis do 1. třídy proběhne letos onlineDatum konání:
15.4.2020
Datum ukončení:
22.4.2020

Na základě doporučení a pokynu MŠMT ČR k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro rok 2020/2021 bude zápis do 1. třídy probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Dojde tak pouze k formální části zápisu, motivační část se neuskuteční. Ministerstvo dále doporučuje podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole.

Připravujeme pro rodiče efektivní řešení, jak zápis zorganizovat online a bez starostí pomocí jednoduchého systému, kterým se celá agenda snadno zvládne.

A jak to všechno funguje?
Rodič navštíví naše školní webové stránky, klikne na připravený odkaz, přičemž se mu zobrazí formulář, kde vyplní potřebné osobní údaje včetně kontaktních informací.
Tento formulář se poté ihned automaticky odešle do systému školy.
Po vyplnění formuláře už zbývá pouze dokončení formální části, a to podpis zákonného zástupce dítěte. Rodič si může vyplněný pdf soubor vytisknout a do naší školy ho po telefonické domluvě (ekonomka: 461 729 048 nebo ředitelka školy: 736 481 865) doručit či odeslat poštou. Podepsat ho lze ale i elektronicky (datová schránka: 6cbmc4u) a zaslat e-mailem.

Škola již nemusí žádná data přepisovat, stačí jen ze systému Zápisy Online jednoduše přenést data do systému Bakaláři.

Základní informace o systému si můžete přečíst také ZDE.

Pro představu se můžete podívat na náhledy obrazovek.

Nastavení celého systému připravujeme a o jeho spuštění Vás budeme včas informovat na našem webu.

Důležité informace pro rodiče o postupu při řešení situace v oblasti odkladů povinné školní docházky jsou k dispozici ZDE a ZDE.