Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > ONLINE ZÁPIS DO 1. TŘÍDY je spuštěn (aktualizováno)

ONLINE ZÁPIS DO 1. TŘÍDY je spuštěn (aktualizováno)Datum konání:
15.4.2020
Datum ukončení:
22.4.2020

Vážení rodiče předškoláků,

vzhledem k mimořádným opatřením probíhá v letošním školním roce zápis dětí do 1. třídy s využitím elektronické přihlášky prostřednictvím webové aplikace ZápisyOnLine. Prosím, postupujte podle následujících kroků:

1. Klikněte na vodorovný banner online zápisu s tlačítkem "Zapsat dítě online", viz níže. V novém okně se zobrazí elektronický formulář.

ZapisyOnline 728x90_baner.png

2. Vyplňte osobní údaje dítěte a zákonného zástupce. Současně můžete zadat i sourozence, který se zápisu účastní také. Pokud pro dítě budete žádat odklad, zatrhněte příslušné políčko ve formuláři.

3. Potvrďte odeslání formuláře. Součástí potvrzení odeslání žádosti je i souhlas se zpracováním osobních údajů.

4. Na Vámi zadanou e-mailovou adresu Vám přijde potvrzovací zpráva obsahující předvyplněnou žádost ve formátu pdf, instrukce k doručení přihlášky a registrační číslo uchazeče.

5. Žádost si stáhněte do Vašeho PC. Otevřete ji (např. v programu Adobe Acrobat Reader DC), doplňte ostatní údaje ve formuláři, znovu uložte, vytiskněte a vlastnoručně podepište.

 

Od 15. do 22. dubna 2020 budou přijímány přihlášky k povinné školní docházce, které lze škole doručit následujícími způsoby:

1. poštou: stažený a kompletně vyplněný tiskopis žádosti vytisknete, vlastnoručně podepište a odešlete prostřednictvím pošty na adresu: Základní škola Lubná-Sebranice a Mateřská škola Lubná, Lubná 34, 569 63 Lubná.

2. prostřednictvím datové schránky: pokud má alespoň jeden ze zákonných zástupců zřízenou datovou schránku, může zaslat žádost jejím prostřednictvím. Žádost poslanou datovou schránkou není nutné podepisovat, postačí, že je z příslušné datové schránky odeslána. Je nerozhodné, jestli má zákonný zástupce zřízenou datovou schránku jako podnikatel nebo jako soukromá osoba. Pozor! Nelze poslat datovou zprávu z datové schránky společnosti, kde je jeden ze zákonných zástupců společníkem či jednatelem (vlastníkem) společnosti. Číslo datové schránky školy: 6cbmc4u

3. prostřednictvím e-mailu se zaručeným elektronickým podpisem. Pozor! Prostý e-mail bez elektronického podpisu nestačí. Zasílejte na adresu: zslubna.ekonom@policka.cz

4. osobně: zákonný zástupce vytisknutou a vlastnoručně podepsanou žádost odevzdá na podatelně školy v Lubné po telefonické domluvě s paní Šplíchalovou na čísle 461 729 048 nebo 605 532 881.

Zde je k dispozici instruktážní video pro rodiče:

Oznámení o přijetí dítěte bude zveřejněno do 30. 4. 2020 na webu školy, na vstupních dveřích budovy I. stupně školy v Sebranicích a ve vývěsní skříňce ZŠ v Lubné (pod registračním číslem uchazeče).

Program Adobe Acrobat Reader DC si zdarma můžete stáhnout ZDE

Seznam dětí přijatých k základnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021