Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

15.5.2019

Ve středu 15. května se ve Svitavách konalo okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Z naší školy se jí zúčastnila dvě družstva. V kategorii mladších nás reprezentovali tři žáci z páté třídy (Pavel Kuchta, Tomáš Kadidlo, Kristýna Kuchtová) a ze šesté třídy Lucka Kopecká. Za starší nastoupili dva žáci ze sedmičky (Katka Bartoňová, Vojta Nagy) a dva z osmičky (Markéta Jílková, Max Patočka). Soutěžící měli za úkol vyplnit dopravní testy, předvést poskytnutí první pomoci zraněnému, zvládnout jízdu zručnosti a nakonec jízdu po dopravním hřišti. To vše samozřejmě s minimálním počtem trestných bodů. Letos obsadila obě družstva ve svých kategoriích stejné šesté místo.

Gratulujeme!

Foto ZDE