Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Mikuláš, andělé a čerti

Mikuláš, andělé a čerti

5.12.2022

V pondělí 5. prosince navštívila naši školu vzácná návštěva – Mikuláš, krásní andělé a neposední čerti. Nejprve Mikuláš na prvním stupni pochválil hodné děti, pokáral méně poslušné a pro všechny žáky si čertíci připravili zábavné úkoly. Nakonec andělé rozdali malou sladkou odměnu.

Při svém putování navštívil Mikuláš se svou družinou Obecní úřad v Sebranicích i v Lubné a všem popřál krásný adventní čas a mnoho zdraví. Nezapomněl ani na obyvatele DPS v Lubné, kde andělé rozdali malé dárečky.

Svou cestu zakončil Mikuláš na druhém stupni. Také tam pochválil hodné děti, čerti zadali některým dětem úkoly. Velké zlobivce strčili čerti do pytle, ale naštěstí je neodnesli do pekla. Andělé předali sladkou odměnu a nezbední čerti většinu dětí začernili.

Na úřadu v Lubné.JPGNa úřadu v Sebranicích (1).JPG

V páté třídě (1).JPGV šesté třídě (1).JPG