Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Lubensko sebranický válec přejel zbytek Litomyšlska

Lubensko sebranický válec přejel zbytek Litomyšlska

3.10.2019

Pořádný šok připravila obě naše fotbalová družstva svým soupeřům v oblastním kole turnaje v minifotbalu, který se konal na umělé trávě městského stadionu v Litomyšli. Nejen, že chlapci triumfovali v obou věkových kategoriích, ale zejména způsob vítězství našich mladších žáků byl doslova devastující pro jejich soky. Za vše hovoří konečné skóre družstva 30:1!

Náš tým starších žáků si tak zajistil postup do okresního finále soutěže. Pro mladší žáky bohužel nebylo okresní finále vypsáno. Díky za skvělou reprezentaci školy!

Reprezentovali: Jakub Bartoš, Daniel Brabenec, Petr Kárský, Damián Klejch, Sebastián Klejch, Ondřej Kopecký, Jiří Mokrejš, Lukáš Novotný, Tomáš Ondráček, Vojtěch Procházka, Tomáš Sotona, David Svoboda, Martin Svoboda, Jakub Vostřel, Patrik Vyšínský.

Tabulka turnaje mladších žáků                                            Tabulka turnaje starších žáků

tabulka1.jpgtabulka2.jpg