Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Jak jsme se stali televizními hvězdami aneb Šikulové ve školní družině

Jak jsme se stali televizními hvězdami aneb Šikulové ve školní družině

25.9.2019

Ve středu 25. 9. jsme se konečně dočkali. Do naší školy v Sebranicích zavítal štáb České televize, aby zde natočil další díl oblíbeného dětského televizního pořadu Šikulové. Skupinka vybraných dětí ze školní družiny měla možnost se tohoto filmování zúčastnit a nemusíme zdůrazňovat, že to pro ně bylo veliké dobrodružství.

Společně s hlavními aktéry herci Janou Zajacovou a Ivem Martákem žáci vyrobili v obou místnostech školní družiny čtyři výrobky s podzimní tematikou, a mohli tak prožít atmosféru televizního natáčení i nahlédnout do zákulisí příprav televizních pořadů. I přes počáteční trému před kamerou nakonec předvedli naši šikulové skvělý herecký, ale také tvůrčí výkon při práci s výtvarnými potřebami.

S pohodovým a přátelským týmem filmařů jsme se po báječně prožitém dni jen velice neradi loučili, ale už teď se těšíme na další krásný díl pořadu Šikulové, který se bude vysílat ve čtvrtek 17. října 2019 dopoledne a poté v sobotní repríze 19. října 2019 odpoledne na dětském kanálu České televize Déčku.

Fotografie z natáčení ZDE

Mrkněte na krátkou upoutávku z natáčeného pořadu.