Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

18.6.2020

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

informační schůzka týkající se nástupu Vašeho dítěte do 1. ročníku naší základní školy se uskuteční ve čtvrtek 18. 6. 2020 od 16:00 v Orlovně v Sebranicích.

Na této schůzce se dozvíte informace o zahájení školního roku, nákupu školních potřeb, zápisu do školní družiny i placení stravného ve školní jídelně.

Na schůzce se budou probírat organizační záležitosti, proto není nutné, aby byli budoucí prvňáčci na této schůzce s Vámi.

Škola zajišťuje nákup sešitů a některých pomůcek, které hradí rodiče. Na tyto pomůcky budeme na schůzce vybírat. Přesnou částku Vám ještě upřesním.

Vzhledem k epidemiologické situaci je nutné, abyste ve vnitřních prostorách používali roušku.

Těším se na viděnou.

Paní učitelka Andrlová