Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Informace k účasti žáků 9. ročníku ve výuce od 11. 5. 2020

Informace k účasti žáků 9. ročníku ve výuce od 11. 5. 2020

11.5.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k možnosti účasti žáků 9. ročníku ve výuce, vás žádáme o vyjádření, zda se váš syn/vaše dcera bude účastnit výuky za účelem přípravy na přijímací zkoušky. Příprava bude zaměřena na procvičování učiva z českého jazyka a matematiky.

Organizace bude probíhat ve dvou skupináchpondělí, úterý a ve středu následovně:

1.      skupina:     8:00 – 8:50   Matematika,     8:50 – 9:40   Český jazyk

2.      skupina:     8:00 – 8:50   Český jazyk,    8:50 – 9:40   Matematika

Vyjádření zájmu o docházku do školy zašlete přes Komens v Bakalářích.

Do zprávy napište „Souhlasím, aby se můj syn/moje dcera…………………účastnil/a od 11. 5. 2020 přípravy na přijímací zkoušky na SŠ“, nejpozději do 7. 5. 2020.

Účast je dobrovolná, přihlášením se k docházce však začíná povinnost omlouvat včas svou neúčast ve výuce. Pozdější přihlášení žáka do skupiny nebude možné. Nepřihlášenému žákovi nebude umožněn vstup do školy.

V případě, že se váš syn/vaše dcera bude výuky účastnit, je nutné při prvním vstupu do školy odevzdat zákonným zástupcem podepsané Čestné prohlášení – ke stažení ZDE. Na formuláři uvádějte datum 11. 5. 2020.

Pokud zákonný zástupce tento dokument nepodepíše, nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna!

Žáci i jejich zákonní zástupci jsou povinni se seznámit s pokyny vydanými MŠMT – ke stažení ZDE.

Příprava na přijímací zkoušky bude realizována ve dvou skupinách žáků za splnění hygienických podmínek, které škola zajistí dle manuálu MŠMT.

Každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na jejich uložení.

Mgr. Jitka Kučerová

Mgr. Jindřich Novotný