Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Informace k provozu školy od 30. 11. 2020

Informace k provozu školy od 30. 11. 2020

Vážení rodiče,

od pondělí 30. 11. 2020 je povolena prezenční výuka pro:

• žáky 1. stupně
  • žáky 9. ročníku

a tzv. rotační prezenční výuka pro žáky 6. – 8. ročníku (střídání celých tříd po týdnu).

Rotační výuka na naší škole bude organizována takto:

od 30. 11. do 4. 12. - prezenčně (ve škole) se bude vzdělávat 6. ročník, distančně 7. a 8. ročník

od 7. 12. do 11. 12. - prezenčně (ve škole) se bude vzdělávat 7. a 8. ročník, distančně 6. ročník

od 14. 12. do 18. 12. - prezenčně (ve škole) se bude vzdělávat 6.ročník, distančně 7. a 8.ročník

od 21. 12. do 22. 12. - prezenčně (ve škole) se bude vzdělávat 7. a 8.ročník, distančně 6.ročník

Prezenční výuka bude probíhat podle normálního rozvrhu hodin (s drobnými úpravami – např. předmět Tv bude nahrazen jinými předměty). Povinné bude celodenní nošení roušek (nejen o přestávkách ve společných prostorách, ale i během vyučování a během pobytu ve školní družině) s výjimkou konzumace svačiny a oběda. Je proto nutné žáky vybavit nejméně 2 rouškami na den.

Školní stravování

Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce. Ostatní žáci (ti, kteří mají distanční výuku) si mohou stravu odebrat do jídlonosičů. Žáci v prezenční výuce, kteří před uzavřením škol chodili na obědy, mají oběd automaticky přihlášený. Pokud žák na obědy chodit nebude, je nutné ho odhlásit.

Školní družina

Školní družina musí podle nařízení fungovat odděleně pro žáky jednotlivých tříd. Není ale v silách školy zajistit 5 oddělení ŠD.

ŠD bude organizována následovně:

1. a 2. třída – běžný ranní a odpolední provoz

3. třída – pouze odpolední provoz do 15:00 hodin