Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Mikulášova družina navštívila školu

Mikulášova družina navštívila školu

1.12.2020

S malým předstihem, již v úterý 1.12., navštívil svatý Mikuláš se svou družinou naši školu. Jako každý rok se přišel podívat, jak se dětem daří, co nového se naučily a kde je potřeba ještě trochu přidat.

Pro prvňáčky to byla návštěva ještě důležitější než pro ostatní třídy. Ti z nich, kteří už umí správně držet tužku, jejich ruka je lehká a písmenka sedí hezky na řádku, dostali povolení psát perem. Někteří z nich ještě musí trochu trénovat, ale za pár dní jistě i oni tužku odloží a vymění ji za pero. A že to jsou žáčci šikovní dokázali tím, že společně zarecitovali krásnou čertovskou básničku.

Mikuláš a anděl byli spokojení a každému dali malou odměnu. Jen čert byl smutný, protože velký pytel, který měl nachystaný na hříšníky, zůstal letos prázdný.

IMG-20201201-WA0026.jpg