Úvod > Základní škola > Informace pro rodiče > Třídní schůzky pro zákonné zástupce žáků

Třídní schůzky pro zákonné zástupce žáků

6.9.2023
Datum ukončení:
7.9.2023
Vážení rodiče,

zveme Vás na úvodní společné třídní schůzky v novém školním roce, které proběhnou ve středu 6. 9. 2023 od 15:30 hodin v budově školy v Sebranicích pro 1. stupeň a ve čtvrtek 7. 9. 2023 od 15:30 hodin v budově školy v Lubné pro 2. stupeň ZŠ v kmenových učebnách jednotlivých tříd. Kromě důležitých organizačních pokynů třídních učitelů budete seznámeni se školním řádem, vnitřním řádem školní jídelny, popř. vnitřním řádem školní družiny. Prokazatelnost tohoto seznámení je nutné potvrdit Vaším podpisem, a proto je Vaše účast na třídní schůzce žádoucí.

Již nyní se můžete na školním webu https://www.zslubna.cz/dokumenty-skoly seznámit s dokumenty školy, které budou na programu třídních schůzek:

nový školní řád na rok 2023/2024 a pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků (vyvěšeno 30. 8. 2023),
vnitřní řád školní jídelny (vyvěšeno 31. 1. 2023),
vnitřní řád školní družiny (vyvěšeno 28. 8. 2021).

Následné třídní schůzky, které se uskuteční v listopadu a dubnu se budou týkat prospěchu a chování žáků a proběhnou formou tripartity: učitel – zákonný zástupce – žák.

Na společné setkání se těší

ředitelství školy a třídní učitelé