Štítky:

Prvňáčci pilně pracují

Datum konání: 8. 9. 2017

Ahoj, přinášíme další malý minireport: První naše učení. Podívejte se ZDE, jak nám to jde. :-)

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 8. 9. 2017 10:24

My už se učíme!

Datum konání: 7. 9. 2017

Ano, prvňáci se už mohou  pochlubit - My se už učíme jako větší žáci.  Nejdříve si sedneme a povídáme, hrajeme hry, a pak  jdeme do lavic. A zazpíváme si třeba o zvířatech. A něco se naučíme nového, od každého trošku. Umíme něco spočítat, kreslíme, ale taky třeba svačíme.

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 8. 9. 2017 9:52

Bezpečně do školy s dárkem od Pardubického kraje

Datum konání: 6. 9. 2017

Pardubický kraj se dlouhodobě snaží zajistit bezpečnost pro nejohroženější části populace, mezi které patří i malí školáci. I letos proto naši prvňáčci dostali během úvodních dnů školního roku startovací balíček s bezpečnostními reflexními prvky.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 8. 9. 2017 9:35

Prvňáci v naší škole

Datum konání: 5. 9. 2017

Žáci první třídy už prožili ve své škole svůj první den bez rodičů. Seznámili se s budovou školy, navštívili své dětské kamarády a příbuzné, něco málo se naučili a také zažili přestávky a oběd ve školní jídelně. Nikdo neplakal a nesmutnil a bylo nám hezky. Fotografie ZDE.

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 7. 9. 2017 10:51

Pozvánka na slavnostní zahájení školního roku 2017/2018

Datum konání: 1. 9. 2017

Prvňáčci se už těší

Přijďte na slavnostní zahájení nového školního roku, které se uskuteční 4. 9. 2017 od 8:15 v sále kulturního domu v Sebranicích. Srdečně zveme všechny žáky naší školy a zejména nové prvňáčky se svými rodiči i prarodiči.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 2. 9. 2017 9:23