Štítky:

Naše pokusy ve výuce přírodovědy

Datum konání: 5. 1. 2018

V hodinách přírodovědy jsme ve skupinách zkoumali složení půdy, sledovali jsme tok elektřiny a vyráběli statickou elektřinu. Dokonce se někteří chlapci rozhodli, že budou vzdorovat zákonům gravitace. Fotografie z našeho bádání jsou ke zhlédnutí ZDE.

Autor: Mgr. Ilona Břeňová Publikováno 5. 1. 2018 21:23

Čtvrtá a pátá třída si vyjely do Brna

Datum konání: 21. 12. 2017

Jednalo se o vlastivědnou exkurzi, ve které žáci zprvu navštívili planetárium na Kraví hoře s výstavou Říše mlhovin a pak jsme shlédli multimediální program Země v pohybu. Venku jsme vyzkoušeli interaktivní Vědeckou stezku s mnoha fyzikálními a hvězdářskými exponáty.

Autor: Mgr. Ilona Břeňová Publikováno 21. 12. 2017 10:46

Vánoční přání z pětky

Datum konání: 14. 12. 2017

Ne, nejedná se o klasifikační známku, ale o třídu. V hodině informatiky pátá třída pracuje s jednoduchým foto-editorem. Přes jeho omezené funkce a vybavení někteří žáci dosáhli pozoruhodných výsledků. Jejich úkolem bylo upravit vkusně fotografii pomocí různých efektů a pluginů a vepsat text přání.

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 14. 12. 2017 11:27

Tablety v hudebce?

Datum konání: 10. 11. 2017

Těžko k uvěření, že? Ale podařilo se a 5. třída je použila v hodině hudební výchovy k vyhledávání a ověřování. Podívejte se, jak někteří pracovali ZDE.

Autor: Mgr. Jarmila Andrlová Publikováno 10. 11. 2017 14:09

Dopravní hřiště v 5. třídě

Datum konání: 12. 10. 2017

Jak už je na naší škole tradicí, i letos navštívila 5. třída Dopravní hřiště v Poličce. Dne 6. 10. přes nepříznivé počasí si žáci, vybaveni rukavicemi, čepicemi a helmami, celé dopoledne náramně užili a zdokonalili své dopravní dovednosti.

Autor: Mgr. Ilona Břeňová Publikováno 13. 10. 2017 21:03

V páté třídě už pracují naplno

Datum konání: 14. 9. 2017

ChystámePrezentaci1.JPG

Pátá třída, na rozdíl od svých mladších spolužáků už opravdu bez dlouhého přešlapování podává výkon. Doufejme, že nikdo nezaspí. Na snímcích si můžete prohlédnout, jak soutěží s "plácačkou", pracují ve skupinovém projektu, nebo jak se prezentují. Fotografie ZDE.

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 20. 9. 2017 22:31