Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Zrušení výuky na základní škole do odvolání

Zrušení výuky na základní škole do odvolání

10.3.2020

Na základě rozhodnutí vlády České republiky bude od středy 11.3.2020 až do odvolání přerušena výuka ve všech základních, středních a vyšších odborných školách.

Rozhodnutí o uzavření škol se NETÝKÁ mateřských škol. Provoz MŠ Lubná bude ve dnech 11.-13. 3. 2020 normální s tím, že během středy a čtvrtka vyhodnotíme zájem o MŠ a v případě nízkého počtu dětí nebo v případě zvýšeného epidemiologického rizika přerušíme provoz MŠ v týdnu od 16. 3. 2020. O tomto přerušení budeme nejpozději v pátek 13. 3. 2020 informovat.

Žákům ZŠ budou zadávány domácí úkoly přes systém Bakaláři. Je povinností žáků nebo jejich zákonných zástupců tyto pokyny sledovat a domácí úkoly takto zadané plnit.

Provoz školní jídelny v Sebranicích pro cizí strávníky zůstává. Cizí strávníci z Lubné mají možnost si obědy přehlásit do Sebranic.

Pro případné další informace a aktuality sledujte informační systém Komens v Bakalářích a školní web.

Ředitelství školy

opatření_koronavirus_0001.jpg