Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vynikající výsledky v celostátní Soutěži Finanční gramotnosti – postup do krajského kola

15.12.2023

Žáci 4. a 5. ročníku si mohli vyzkoušet své znalosti v oboru finanční gramotnosti. Po již absolvované besedě se jim dařilo výborně a nejlepší účastníci z těchto tříd vytvořili jeden spolupracující tým, který se zúčastnil okresního kola.

Přes nelehké otázky se Josef Motyčka, Terezie Sommerová a Nela Flídrová probojovali až do kraje a budou naši školu reprezentovat v dalším kole, kde se pokusí sestavit případovou studii zaměřenou na školní oslavu s celkovým rozpočtem akce, organizací, časovým harmonogramem a jinými náležitostmi.

Držme jim tedy pěsti, úkol je to věru nelehký!

DIPLOM tisk.jpg