Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Úspěšná mise na přespolním běhu

Úspěšná mise na přespolním běhu

10.9.2019

Výrazný otisk zanechali žáci naší školy v oblastním kole přespolního běhu, které se uskutečnilo dne 10. 9. v Litomyšli.

V kategorii žáků 6.-7. tříd triumfovalo družstvo našich borců, které se z prvního místa jako jediné kvalifikovalo do okresního finále. To proběhne už příští týden v Poličce. V závodě na 1600 m ve strhujícím finiši zvítězil Jiří Mokrejš, Martin Svoboda obsadil čtvrté místo, Vojtěch Procházka páté a Lukáš Hrůzek doběhl ještě v první desítce na místě osmém.

V závodě na 800 m dívek obsadily hezké páté resp. šesté místo naše žákyně Monika Jílková resp. Amálie Dvořáková a na stejné distanci chlapců obsadil šesté místo Dominik Kopecký.

Za vzornou reprezentaci děkujeme i jejich spolužákům, kteří si s chutí poměřili svoje síly se svými vrstevníky. Byli to: Matyáš Novotný, Matyáš Vomáčka, Tobiáš Lehotský, Matyáš Kopecký, Sebastian Klejch, Jakub Bartoš a Daniel Volf.

Foto ZDE

DSCN4008.JPGDSCN4001.JPG