Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Ukaž svůj talent

Ukaž svůj talent

25.4.2022

V pondělí 25.4. proběhla ve družině talentová soutěž, kterou vymysleli a zorganizovali žáci páté třídy. Účastníci , ať už jednotlivci nebo dvojice, si nacvičili program, který pak publiku a porotě předvedli. K vidění byly výkony nejen sportovní, poslechnout jsme si mohli i krásný duet. Ten se nakonec porotě líbil nejvíc a jeho interpreti Sára Volfová a Kryštof Sotona se tak právem stali vítězi. Nechali za sebou druhou Terezku Sommerovou a třetí skokanské duo Natálku Poulovou s Verčou Johanovou. Všem účastníkům patří velký potlesk za snahu a čas, který nácviku vystoupení věnovali. Děkujeme i organizátorům, kteří celou soutěž včetně cen krásně připravili.

Pokud i vy chcete slyšet vítěznou píseň v originálním podání , zde je odkaz  Jan Bendig ft. Monika Bagárová - VIVA LA VIDA (Official video) - YouTube