Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Turnaj ve stolním tenise

Turnaj ve stolním tenise

17.2.2023

V pátek 17.2. se uskutečnil první ročník turnaje ve stolním tenise. Jeho vznik iniciovaly samy děti ze školní družiny. Nápad vznikl na základě vánočního dárku. Děti od Ježíška dostaly skládací pingpongový stůl a okamžitě se stal velmi vyhledávanou aktivitou. Někteří chlapci již hru dobře ovládali a tak předali zkušenosti těm ostatním. Sami se pak chopili organizace turnaje. Připravili rozpis zápasů, rozdělení do kategorií dle věku, nachystali diplomy a spolu s vychovatelkami zajistili i medaile a poháry pro vítěze. Ten, kdo se turnaje neúčastnil jako hráč, plnil roli publika a povzbuzoval svého oblíbeného hráče.

Výkony byly vyrovnané, hráči se snažili a zaslouží si pochvalu. Výsledné umístění pak bylo následující. Mladší kategorie – 3. místo Albert Pitra, 2. místo Matěj Boštík a 1. místo Vojta Homolka. Starší kategorie – 3. místo Jakub Chromý, 2. místo Terezka Kovářová a 1. místo Pepa Motyčka.