Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Štafetový pohár v Litomyšli

Štafetový pohár v Litomyšli

26.4.2024

Ve čtvrtek 25. 4. 2024 se družstvo prvního stupně vydalo do Litomyšle na okresní kolo ve Štafetovém poháru.

Družstvo tvořilo 16 dětí z druhé až páté třídy. Všechny děti běžely dva závody. První závod, štafetu 8x 100 m, běžely všechny mladší děti a stejnou vzdálenost odběhly i starší děti. Pak následovaly dvě smíšené štafety 8x 200 m – vždy 4 mladší děti a 4 starší děti. Závody byly obohaceny o doplňkové disciplíny – skok daleký z místa a hod medicinbalem.

Naše družstvo vybojovalo celkově sedmé místo. Pochvalu zaslouží všechny děti z družstva naší školy – za mladší Martina Kysilková, Anna Křivková, Michaela Lehocká, Sofie Jiskrová, Matyáš Obolecký, Jan Lidmila, Antonín Jiráň, Vlastimil Gašparík a za starší Tereza Kovářová, Terezie Sommerová, Natálie Jiskrová, Josef Motyčka, Václav Rensa, Ondřej Dřínovský, Roman Flídr.

Všichni sportovci odváděli na dráze skvělé výkony a všem našim závodníkům děkujeme za jejich úsilí, odhodlání a reprezentaci školy.