Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Spaní ve škole

Spaní ve škole

29.6.2018

Dne 17. 5. se konalo pro 5. třídu spaní ve škole. Žáci z celé třídy si s sebou přinesli spacák, karimatku,  pár drobností a spaní mohlo začít. Celá akce začala volnou zábavou, někteří zvolili deskové hry, jiní zvolili pohybovou aktivitu - florbal, míčovou hru s trampolínou. Někteří si sestavili modely ze stavebnice. Desková hra byla velká zábava, protože jsme nakupovali domy z Lubné a Sebranic. Vyrobila ji paní Kutová s názvem Monopoly Lubná - Sebranice.

Jakmile jsme se všichni sešli, následovala večeře, kterou jsme si přinesli od našich maminek. Hned po večeři přišel na řadu společný program. Nejdříve jsme vytvořili kruh, pak jsme se snažili bez puštění rukou protáhnout třemi obručemi.

Ze svých rukou jsme také tvořili srdce a také jsme zpívali písničky.

Poté následovalo rozloučení a s paní asistentkou, které jsme popřáli příjemnou mateřskou dovolenou. Zbývající část večera jsme strávili hraním společenských her. Náš zábavný večer byl ukončen stezkou odvahy. Konala se noční prohlídka temného školního sklepení. pak už jsme se šli připravit na večerku a pořádně se vyspat do dalšího školního dne.

A fotografie uvidíte TADY.