Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Školní kolo konverzační soutěže v angličtině

Školní kolo konverzační soutěže v angličtině

8.2.2023

Po tříleté covidové pauze se ve středu 8. února na druhém stupni naší školy konala konverzační soutěž v angličtině. Své síly si v ní poměřili 4 soutěžící: Adam Rejmon a Evelína Makovská z osmé třídy a dvojice žákyň deváté třídy – Kateřina Johnová a Valérie Šprojcarová.

Jako obvykle měla soutěž dvě části: první byla poslechová, druhá konverzační. Letos si nejlépe vedla Valérie z 9. třídy, která po zásluze získala 31 bodů a obsadila tak první místo. O druhé a třetí místo se podělili se stejným počtem bodů (28) Adam s Katkou a špatně si nevedla ani Evelína, která skončila čtvrtá (24 bodů).

Do okresního kola, které proběhne v březnu v Litomyšli, pojede naši školu reprezentovat Valérie Šprojcarová.

DSC05567.JPGDSC05565.JPG

DSC05566.JPGDSC05571.JPG