Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Podzimní výstava

28.10.2017
Datum ukončení:
29.10.2017

Naše škola se ráda podílela ve dnech 28. a 29. října na Podzimní výstavě v Sebranicích. Žáci se svými učiteli vymýšleli roztodivné nápady, aby upoutali četné návštěvníky. Podívejte se na několik SNÍMKŮ dokumentujících jejich snahu.

(Omlouváme se, jsou pořízeny několik dní po výstavě a proto jsou dekorace povadlé a uschlé)

V sebranickém sále se také konaly tvořivé dílny, mohli jsme shlédnout výrobky spousty schopných řemeslníků a nadšenců (např. řezbářů). A dospělí mohli si mohli vybrat a zakoupit dárky. Místní lidová knihovna pak nabídla kromě knih také besedy se spisovatelkami E. Polaneckou a s K. Skopovou, která se zabývá národopisem.

I když v neděli nešel elektrický proud, atmosféra svíček návštěvníky neodradila a všichni uvítali možnost společného setkání.

Výrobky našich žáků si můžete prohlédnout ZDE.