Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Osobní trenér čtení?

Osobní trenér čtení?

4.1.2019

Zvláštní výukový program Včelka na webu je opravdovým osobním trenérem pro každého žáka. Nabízí hravým způsobem každému podle jeho možností texty ke zdokonalení a sám přizpůsobuje obtížnost cvičení na základě zlepšení dítěte. Navíc nejde jen o čtení, ale i související dovednosti potřebné k rozvoji českého jazyka. Dokáže vydatně pomoci učiteli řídit souvisle úroveň čtení všech žáků najednou a pomáhá při různých obtížích se čtením, včetně dyslexie.
Přesně vyhodnocuje chyby, rychlost i schopnosti a proto ho využívají i psychologové a poradci, kterými byl sestaven. Děti odměňuje za výkon možnostmi stavět si zoologickou zahradu atp.
V naší škole s ním pracuje většina tříd, zejména nižší ročníky a máme s ním dobré zkušenosti. Podívejte se na snímky ze třetí třídy.

třetíVčelka02.JPGtřetíVčelka03.JPGtřetíVčelka04.JPG

třetíVčelka05.JPGtřetíVčelka06.JPGtřetíVčelka07.JPG