Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Okresní úspěch našich žáků v minifotbalu

Okresní úspěch našich žáků v minifotbalu

9.10.2019

Ve středu 09. 10. 2019 se družstvo starších fotbalistů (8. a 9. třídy) zúčastnilo okresního kola v minifotbale ve Svitavách. Ačkoliv si před turnajem chlapci moc nevěřili, drželi krok s ostatními a chybělo velmi málo, abychom zvítězili. Cenné byly dvě remízy proti silným soupeřům. Poslední zápas proti Svitavám jsme byli jasně lepším týmem, ale nebyli jsme schopni vsítit gól. V turnaji jsme obsadili pěkné 3. místo.

ZŠ Lubná-Sebranice       vs.          ZŠ Palackého Moravská Třebová             0:0

ZŠ Lubná-Sebranice       vs.          ZŠ Městečko Trnávka                                3:1

ZŠ Lubná-Sebranice       vs.          ZŠ Na Lukách Polička                                0:0

ZŠ Lubná-Sebranice       vs.          ZŠ Felberova Svitavy                                  0:1

Tímto děkujeme všem našim zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci naší školy.

IMG_20191009_113935.jpgIMG_20191003_112128.jpg

diplom_minifotbal.jpg