Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Lyžák 2020

23.2.2020
Datum ukončení:
28.2.2020

Tak jsme zase po roce vyrazili do Deštného. Tentokrát však zimní nadílka nebyla tak štědrá jako krásná ladovská zima plná sněhu minulým rokem. Odjížděli jsme opět v neděli po obědě za deštivého počasí a cestou doufali, že na horách bude počasí příznivější. Nebylo, pršelo jak z konve a teploty se držely nad magickou nulou. Celý lyžařský výcvik byl tak ovlivněn nepřízní počasí. Nejlepší podmínky nastaly ke konci pracovního týdne a naši žáci si konečně mohli vychutnat tu pravou jízdu na upravených, nepřelidněných sjezdovkách. V přestávkách se občerstvit horkou čokoládou a špekulovat, co si zase Přiky vymyslí.

Doufám, že se žákům celý lyžařský kurz líbil a rodiče si alespoň na pár dní trochu odpočinuli. Děkuji kolegyním za vzorný přístup a jsme rádi, že jsme nemuseli řešit zdravotní komplikace či úraz.

LVK2.jpg

LVK1.jpg