Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Karneval ve školní družině proběhl pod taktovkou páťáků

Karneval ve školní družině proběhl pod taktovkou páťáků

7.2.2020

Páteční odpoledne 7. února patřilo ve školní družině karnevalu. Děti, vychovatelky Petra Vetešníková a Lenka Kunčíková i asistentka Vladimíra Krumlová se na tuto akci oblékly do krásných kostýmů a společně si užívaly nádhernou atmosféru.

Karneval zahájil průvod masek sebranickou školou, a poté se již ujali organizace žáci 5. třídy, kteří si pro svoje spolužáky připravili zajímavý program plný vystoupení, hudebně pohybových her a soutěží. Nechyběla ani tombola a závěrečné vyhodnocení nejhezčích masek.

Děkujeme všem rodičům, kteří svým dětem připravili nádherné karnevalové převleky a masky. Děti odcházely domů spokojené.

Photo 07-02-2020, 13 07 31.jpg