Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Den dětí 1.6.2021

Den dětí 1.6.2021

1.6.2021

První červen je neodmyslitelně spojený s oslavou Dne dětí. Když se v úterý 1.6. děti probudily do slunečného dne, věděly, že je čeká den plný her a soutěží, které si pro ně pedagogové připravili. V prostorách fotbalového hřiště na ně čekala ŠKOLNÍ POUŤ. Atrakce, kterými byl skákací hrad, běh na lyžích, slalom na chůdách, střelba na plechovky, jízda na kolonožce, chůze po laně a živé Člověče, nezlob se, mohly děti absolvovat pouze tehdy, když získaly žeton ve vědomostních soutěžích. Kdo byl unaven, mohl relaxovat při malování na látkové sáčky, případně se nechat nazdobil tetováním a barvami na obličej. Nechyběl ani mezi dětmi tolik oblíbený popcorn a pouťové štěstíčko. Děkujeme všem, kteří nám pomohli s organizací a finančním a materiálním zajištěním celé akce.