Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Den otevřených dveří na druhém stupni

Den otevřených dveří na druhém stupni

4.2.2020

V úterý 4. února uspořádali zaměstnanci druhého stupně za vydatné spolupráce žáků osmé a deváté třídy den otevřených dveří. Od 14 do 17 hodin se mohli do školy přijít podívat všichni, které zajímalo, jak to na naší škole vypadá. Příchozí tak navštívili nejrůznější dílny, které představovaly činnosti školy. Prohlédli si např. jazykovou učebnu s ukázkami činností, které lze využít v angličtině, učebnu informatiky s různými ukázkami práce na počítačích či chemickou učebnu, kde bylo možno zhlédnout provedení jednoduchých chemických pokusů. V jiných třídách zase mohli obdivovat ukázky preparátů pod mikroskopy nebo si prohlédnout alba fotografií ze života školy. Nakonec se mohli občerstvit v jídelně, kde byly pro návštěvníky připraveny jednohubky, připravené chlapci ze šesté a sedmé třídy. Tři hodiny utekly jako voda, a i když účast nebyla příliš vysoká, bylo se na co dívat.