Technohrátky s vítěznou příchutí

Datum konání: 30. 1. 2019

Ve středu 16. ledna navštívili žáci 8. třídy Střední školu zahradnickou a technickou v Litomyšli. Během exkurze se zajímavou formou seznámili s učebními obory chovatel, zahradník, mechanizace a služby, scénická a výtvarná tvorba.

Autor: Mgr. Andrea Kvasničková Publikováno 30. 1. 2019 17:30

Setkání s pracovníkem Úřadu práce

Datum konání: 30. 1. 2019

Minulý týden přijal naše pozvání na školu pan Lukáš Kudláček z Úřadu práce ve Svitavách. Žáky 8. a 9. třídy čekalo povídání o možnostech povolání, seznámení s tím, co které obnáší jak po stránce pracovního prostředí, tak i po stránce nutného vzdělání.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 30. 1. 2019 17:16

Recyklohraní – „Baterkožrout“

Datum konání: 13. 1. 2019

Vyrobit si svoji vlastní sběrnou nádobu na použité baterie, tak zněl úkol pro žáky 8. a 9. ročníku. Chlapci si přinesli potřebný materiál a zavřeli se na několik hodin do prostor školních dílen, kde tento úkol v rámci předmětu Praktické činnosti plnili.

Autor: Mgr. Lenka Řebíčková Publikováno 13. 1. 2019 20:48