Úvod > Základní škola > Rezervace

Rezervace

Budova ZŠ Sebranice: Mgr. Markéta Andrlová, Mgr. Ilona Břeňová, Mgr. Martina Jakoubková, Mgr. Olga Klímová, Bc. Petra Kubátová Šišková, Mgr. Věra Chadimová.

Budova ZŠ Lubná: Hana Dvořáková, Mgr. Věra Kořínková, Mgr. Jitka Kučerová, Mgr. Andrea Kvasničková, Mgr. Jindřich Novotný, Mgr. Leona Plešingerová, Mgr. Zdeněk Přiklopil, Mgr. Lenka Čermáková.

Na níže uvedených odkazech si můžete rezervovat termín konzultací na třídní schůzky, a to za těchto podmínek a pravidel:

1. Rezervační bloky jsou půlhodinové, ve kterých je možnost rezervace 6 rodičů. Pokud v kalendáři je u bloku číslo 6, je volný celý, pokud jsou tam jména a číslo 2, lze provést ještě dvě rezervace, pokud je v bloku 5 jmen, může se přihlásit poslední zájemce o konzultaci v této půlhodině. Pokud je blok plně obsazen, je pole červené.
  2. Vyberte volný rezervační blok.
  3. Do horního pole (Název / nadpis) uveďte příjmení i jméno rodiče např. Novák Josef.
  4. Vyplňte pole pro e-mailovou adresu rodiče.
  5. Čas konce rezervace se vyplní automaticky, neměňte ho.
  6. Pole Počet ponechte s vyplněnou číslovkou 1.
  7. Rodiče budou přicházet na řadu podle pořadí rezervací - asi po 5 minutách.
  8. Pokud budete potřebovat konzultaci s více učiteli, je třeba si rezervovat konzultaci u každého učitele zvlášť.
  9. Pokud Vám nepřijde potvrzující nebo upřesňující mail považujte rezervaci za schválenou.
  10. Systém neumožňuje zrušení rezervace rodičem. Požadavek na zrušení rezervace je nutné co nejdříve zaslat e-mailem na adresu novotny.jindrich@zslubna.cz