Ve čtvrtek 6. 9. zahajují žáci 2. a 5. třídy plavecký výcvik, který se bude konat v krytém plaveckém bazénu v Poličce. Podrobnosti budou žákům a jejich rodičům sděleny počátkem nového školního roku.

Více

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 27. 8. 2018 13:47

O pohár ředitelky školy

Datum konání: 9. 4. 2018

Dne 5. dubna 2018 uspořádala ZŠ Lubná–Sebranice tradiční florbalový turnaj O pohár ředitelky školy. Již v pořadí 11. ročníku se zúčastnily kromě pořadatelské školy také ZŠ Dolní Újezd, ZŠ T. G.

Více

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 9. 4. 2018 11:24

Nejen sedmáci si užívali týden na lyžích

Datum konání: 24. 2. 2018

Ve dnech 11.─16. února 2018 proběhl lyžařský výcvikový zájezd žáků 7. třídy a vybraných žáků 8. a 9. třídy naší školy. Kurz byl zorganizován poprvé v lyžařském areálu Deštné v Orlických horách v útulném penzionu Sport, ze kterého to byl jen skok na chutnou stravu do hotelu Orlice.

Více

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 24. 2. 2018 14:40

To byla tedy bitva - florbalová

Datum konání: 22. 2. 2018

V tvrdé a vyčerpávající bitvě okresního kola florbalu naši žáci dobyli skvělé umístění.

Když jsme ve středu 21. února odjížděli na okresní kolo florbalu, měli jsme na mysli, jak tvrdě jsme si vydřeli vítězství v kole oblastním.

Více

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 22. 2. 2018 10:12

V oblastním kole florbalu jsme vyhráli

Datum konání: 18. 2. 2018

Ve čtvrtek 15. 2. 2018 vyrazili žáci prvního stupně do Dolního Újezdu na oblastní kolo florbalu. Po velmi napínavých i citově vypjatých bitvách se celí vyčerpaní a propocení prostříleli až na první místo.

Více

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 18. 2. 2018 14:11

Pololetní bruslení žáků

Datum konání: 1. 2. 2018

31. 1. - den vysvědčení si téměř celé dopoledne zejména žáci prvního stupně naší školy užili ledové hrátky na Poličském zimním stadionu. Možná si užívali pohybu po náročném pololetním vypětí, ale všichni o překot bruslili, hráli si s puky nebo hokej, honili se i krasobruslili.

Více

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 1. 2. 2018 11:46

Turnaj ve stolním tenise na 2. stupni

Datum konání: 25. 1. 2018

Žáci 2. stupně se mohli zúčastnit 1. ročníku novoročního turnaje ve stolním tenise. O přestávkách bylo odehráno celkem 90 zápasů. Nejlepší hráči byli oceněni medailemi a putovním pohárem, který získal Lukáš Novotný ze 7. třídy. Celý projekt vymyslela a perfektně zorganizovala Lída Jánová.

Více

Autor: Ilona Nováková Publikováno 25. 1. 2018 10:00

My jsme stále šikovnější

Datum konání: 18. 1. 2018

Naši malí prvňáčci vlastně jsou už větší prvňáci. Povyrostli, brzo budou umět skoro všechna písmenka, spočítají a zapíší čísla... No a máte je vidět, jak hodně se zlepšují a co dokáží při tělocviku. Panečku, vyšplhá jich po tyči dokonce více, než jinde ve starších třídách.

Více

Publikováno 18. 1. 2018 13:08

Škola v pohybu - to tedy opravdu byla!

Datum konání: 10. 12. 2017

V souvislosti s rychle klesající pohybovou aktivitou současných dětí i s potřebou podchytit naše žáky s pohybovým talentem pro sport jsme využili další projekt Fotbalové asociace České republiky pod jménem Škola v pohybu. V tělocvičně naší školy se vystřídala první, druhá a třetí třída.

Více

Autor: Jaroslav Bauer, Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 10. 12. 2017 8:50

Slavnostní předání cen za Hejtmanův pohár

Datum konání: 28. 11. 2017

Dne 22.11.2017 byla v Pardubicích, v sále Jana Kašpara předána naší škole cena za 2. místo v soutěži Hejtmanův pohár.