Štítky:

Jak to chodí u mumií?

Datum konání: 20. 2. 2023

Víte, kdo to byli balzamovači? Jak správně staří Egypťané připravovali těla panovníků do sarkofágů? To si měly možnost vyzkoušet děti ve školní družině. Nemusíte se ale bát. Místo těl si vyzkoušely tuto tisíce let starou techniku na obyčejném jablku.

Autor: Petra Vetešníková, Dis. a Lenka Kunčíková Publikováno 20. 2. 2023 11:44

Diskotéka ve školní družině

Datum konání: 18. 1. 2023

Půlka ledna, za oknem sviští vítr a všude kolem mokro a bláto. V takovém počasí se nikomu nechce ven. Ale tělo se protahovat musí. Takže ideální aktivitou je tanec. A když máte k dispozici velkou zásobu písniček, můžete si udělat třeba diskotéku tak, jak to udělaly děti ve družině.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. a Lenka Kunčíková Publikováno 18. 1. 2023 9:02

Korále pro Kleopatru

Datum konání: 18. 1. 2023

Královna Kleopatra byla velká parádnice a měla zálibu v krásných šatech, špercích a ozdobách všeho druhu.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. a Lenka Kunčíková Publikováno 18. 1. 2023 8:56

Hair studio ve školní družině

Datum konání: 18. 1. 2023

Je- libo culík, drdol, anglický cop nebo rasta copánky? Není problém. Navštivte naše vlasové studio a my Vaše přání rychle splníme. Z našeho katalogu účesů si vybere opravdu každý. Tak račte vstoupit.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. a Lenka Kunčíková Publikováno 18. 1. 2023 8:51

Ježíšek ve školní družině

Datum konání: 16. 12. 2022

Rok utekl jako voda a děti ze školní družiny se opět sešly u vánočního stromečku. V pátek 16.12. je čekala bohatá nadílka. I tentokrát byl Ježíšek shovívavý k některým zlobílkům a připravil si pro všechny krásné dárky.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. a Lenka Kunčíková Publikováno 21. 12. 2022 9:08

Žabák Kvak - skákání přes švihadlo

Datum konání: 22. 11. 2022

Sychravé listopadové počasí nám neumožňuje trávit tolik času venku a tak jsme pohybové aktivity museli přesunout do prostor družiny. Jednou takovou velmi oblíbenou je skákání přes švihadlo. A protože jsme skokani velmi dobří, poměřili jsme svoje síly v oblíbené soutěži Žabák Kvak.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. a Lenka Kunčíková Publikováno 22. 11. 2022 13:47

Výlet do Egypta

Datum konání: 8. 11. 2022

V letošním školním roce se děti ze školní družiny vydaly až na africký kontinent, do žhavého Egypta, do doby vlády mocného Caesara a krásné Kleopatry.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. a Lenka Kunčíková Publikováno 8. 11. 2022 8:56

Tessie opět mezi námi ve školní družině

Datum konání: 19. 9. 2022

Tessie, fenka labradorského retrievera, která se pyšní titulem ,, Pes záchranář“, opět zavítala mezi děti do naší školní družiny. Spolu se svou paničkou a cvičitelkou si pro nás připravily program, který byl zaměřený na arteterapii.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. a Lenka Kunčíková Publikováno 22. 9. 2022 11:04

Zlatuška je zpět v novém domě

Datum konání: 16. 9. 2022

Křeččí slečna Zlatuška, mazlíček dětí ze školní družiny, je zpět z prázdninového pobytu. Letošní léto strávila v rodině Honzíka Lidmily. Jaké bylo naše překvapení, když se vrátila s úplně novou, moderně vybavenou klecí, kterou by jí mohli ostatní křečci široko daleko závidět.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. a Lenka Kunčíková Publikováno 16. 9. 2022 13:30

Den dětí tentokrát trochu netradičně

Datum konání: 1. 6. 2022

Obě oddělení školní družiny strávily Den dětí letos poněkud netradičně. Děti měly jedinečnou možnost zjistit, jaké to je, když se láska ke zvířatům ,, poněkud zvrtne“.

Autor: Lenka Kunčíková a Petra Vetešníková, Dis. Publikováno 2. 6. 2022 10:52