Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Motani - "Šílená Indie"

Motani - "Šílená Indie"

13.10.2023

Naše škola se dne 13.10. zúčastnila přírodovědného programu Motani - "Šílená Indie". V rámci této akce jsme se dozvěděli mnoho nových informací o kultuře, odívání i náboženství daleké Indie. Bylo nám umožněno nahlédnout nejen do běžného života tamního obyvatelstva, ale zhlédli jsme i nejrůznější oslavy od velbloudích závodů po soutěž o nejdelší vous. Žáci si zasoutěžili o rozmanité ceny a vyzkoušeli si i indické hudební nástroje a ozdoby. Akce se nám všem moc líbila. Těšíme se, že se příští rok zase někam s programem Motani podíváme.

Motani - Šílená indie - soutěž 5.třída.jpgMotani - Šílená indie - soutěž o ceny.jpg

Motani - Šílená indie.jpgUkázka z akce.jpeg

Motani - Šílená indie - v průběhu akce.jpegMotani - Šílená indie - závěr akce.jpeg