Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Exkurze do Střední školy obchodní a služeb SČMSD, Polička, s. r. o.

Exkurze do Střední školy obchodní a služeb SČMSD, Polička, s. r. o.

10.3.2020

V úterý 10. března žákyně 8. a 9. třídy navštívily Střední školu obchodu a služeb, kde se seznámily s nabízenými maturitními a učebními obory. Povolání kosmetičky a kadeřnice jim názorně předvedly studentky druhého ročníku v salonu.

Několik ohlasů od žákyň: Exkurze se mi líbila, konečně to nebyly technické obory. Byl to dobrý zážitek, přínosný pro ty, kteří chtějí obor studovat. Moc se mi to líbilo. Byla jsem ráda, že jsme se mohly zkrášlit a podívat na školu. Mohly jsme si nechat udělat vlny, vytrhat obočí, nalakovat nehty. Vše se holkám moc povedlo a my jsme odcházely ještě krásnější, než jsme přišly.

20200310_122825.jpg

20200310_141529.jpg