2 Starší

Škola v pohybu na ZŠ v Sebracicích

Datum konání: 1. 11. 2018

Naše škola se zapojila do projektu Fotbalové asociace České republiky Škola v pohybu. Grassroots trenér mládeže Okresního fotbalového svazu Svitavy Martin Komoň předvedl ukázky zábavných forem cvičení a pohybových her v hodinách tělesné výchovy nejdříve s žáky 1.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 1. 11. 2018 10:38

Projekt Škola v pohybu zavítá do Sebranic

Datum konání: 24. 10. 2018

Projekt Fotbalové asociace České republiky Škola v pohybu pomáhá rozhýbat děti ve školách. Je zaměřený na podporu pohybových aktivit v rámci hodin tělesné výchovy a pohybových kroužků v mateřských a základních školách.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 24. 10. 2018 11:13

Škola v pohybu - to tedy opravdu byla!

Datum konání: 10. 12. 2017

V souvislosti s rychle klesající pohybovou aktivitou současných dětí i s potřebou podchytit naše žáky s pohybovým talentem pro sport jsme využili další projekt Fotbalové asociace České republiky pod jménem Škola v pohybu. V tělocvičně naší školy se vystřídala první, druhá a třetí třída.

Autor: Jaroslav Bauer, Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 10. 12. 2017 8:50

2 Starší