Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vánoce ve školní družině

Vánoce ve školní družině

16.12.2020

Letos, stejně jako v letech minulých, zavítal do školní družiny Ježíšek s nadílkou pro všechny hodné děti. Bohužel současná hygienická opatření nám nedovolují spojit obě oddělení. Proto jsme využili naší technické vybavenosti a propojili se přes aplikaci MS Teams. Díky tomu nás mohli navštívit i ostatní pozvaní žáci a pedagogové.

O tom, že ve družině byli všichni hodní, svědčilo velké množství krásných dárků, které děti našly pod stromečkem. Holčičky potěšilo Lego, obchůdek i doplňky pro panenky, chlapci byli nadšení z nové Hot wheels dráhy, švihadel a závěsné houpačky.

Věříme, že děti zažijí s novými hračkami spoustu zábavných chvilek. Na závěr všichni Ježíškovi poděkovali a vyslovili jedno přání – ať si každý z nás užije Vánoce ve zdraví, v kruhu svých nejbližších a ať nás všechny provází zdraví a štěstí po celý následující rok.

ježíšek2.pngježíšek1.png

ježíšek3.pngježíšek3.png