Aktuality ZŠ

Štítky:

Florbalový turnaj - věková kategorie II

Datum konání: 23. 2. 2024

Dne 23. 2. 2024 se naši žáci 4. a 5.třídy (Dřínovský O., Chromý J., Rensa V., Motyčka J., Kovářová T., Flidr R., Jiráň J.) zúčastnili oblastního kola ve florbale v Dolním Újezdě. Konkurence byla velká, ale i přesto jsme se umístili na krásném 4. místě.

Více

Autor: Renata Janecká a Kristýna Šindelářová Publikováno 26. 2. 2024 14:06

Oblastní kolo ve vybíjené I. kategorie

Datum konání: 26. 1. 2024

Dne 26.1. jsme se zúčastnili oblastního kola vybíjené I. kategorie v Litomyšli. V náročných a napínavých zápasech se utkali žáci druhé a třetí třídy naší školy s týmy z nedalekých škol.

Více

Autor: Mgr. Rozálie Hostomská Publikováno 1. 2. 2024 17:04

Sportovní lezení na umělé stěně

Datum konání: 10. 1. 2024

Již třetím rokem nás Daniela Malá a Marie Motyčková z 9. třídy reprezentují v soutěži ve sportovním lezení na umělé stěně. Letos vše začalo oblastním 15. prosince ve sportovní hale ZŠ Na Lukách v Poličce.

Více

Autor: Vladimíra Krumlová Publikováno 10. 1. 2024 10:25

Plavecká výuka na 1. stupni školy

Datum konání: 19. 10. 2023

Se začátkem nového školního roku začala žákům 3. a 4. tříd oblíbená plavecká výuka.  Takhle si to žáci užívají, plavou a šplouchají.

Více

Autor: Mgr. Ilona Břeňová Publikováno 23. 10. 2023 9:40

Veronika Johanová je mistryně Evropy

Datum konání: 28. 8. 2023

V polovině srpna proběhlo v Poličce Mistrovství Evropy ve Skate slalomu. 81 jezdců z celého kontinentu soutěžilo v šesti kategoriích. K vidění bylo mnoho skvělých výkonů, všichni dali do svých jízd maximum.

Více

Autor: Lenka Kunčíková Publikováno 28. 8. 2023 11:35

Lyžařský výcvikový kurz 2023

Datum konání: 12. 2. 2023 - 17. 2. 2023

Žáci 7. ročníku a vybráni žáci 8. a 9. ročníku tráví tento týden na lyžařském kurzu v Deštném v Orlických horách.

Více

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 14. 2. 2023 17:35

Naše lezkyně na stupních vítězů

Datum konání: 6. 1. 2023

V pátek 6. ledna 2023 se v Poličce konalo Okresní kolo ve sportovním lezení na umělé stěně, kterého se zúčastnily dvě žákyně 8. třídy. Soutěžilo se ve dvou disciplínách – závod na rychlost a závod na obtížnost.

Více

Autor: Mgr. Zdeněk Přiklopil Publikováno 18. 1. 2023 8:30

Plavecká výuka 2. a 5. třídy zahájena

Datum konání: 5. 1. 2023

Ve čtvrtek 5. 1. odstartovala plavecká výuka ve 2. a 5. třídě, která je organizovaná na krytém plaveckém bazénu v Poličce.

Více

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 6. 1. 2023 9:04

Mokrejš se Svobodou ovládli přespolní běh

Datum konání: 15. 9. 2022

Výrazný otisk zanechali dva naši žáci v oblastním kole přespolního běhu, které se uskutečnilo dne 15. září v areálu parku za ZŠ U Školek Litomyšl. V kategorii 5. třída zvítězil Marek Mokrejš, za nímž si doběhl pro stříbrnou medaili Filip Svoboda.