Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Tessie opět mezi námi ve školní družině

Tessie opět mezi námi ve školní družině

19.9.2022

Tessie, fenka labradorského retrievera, která se pyšní titulem ,, Pes záchranář“, opět zavítala mezi děti do naší školní družiny. Spolu se svou paničkou a cvičitelkou si pro nás připravily program, který byl zaměřený na arteterapii. Po krátkém úvodu, kdy jsme se dozvěděli, co je nového v jejich práci, jsem se vrhli na tvoření. Nejprve jsme obkreslovali postavu Tessie na velké tvrdé kartony, vybarvovali jsme je a dokreslovali pozadí a potom přišla řada na otisk tlapek na tričko. Celou dobu byla Tessie neuvěřitelně milá, přátelská a trpělivá, od dětí se nechala hladit a hezky spolupracovala. My jí i její paničce moc děkujeme za další krásné odpoledne. Doufáme, že se zase setkáme při nějakém zajímavém programu.