Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Technika nezahálí

Technika nezahálí

7.1.2019

Použití interaktivní tabule je pro učitele prvního stupně úplnou samozřejmostí. Slouží jako univerzální prostředek. Používá se pro větší názornost, pohotovost, dále pro své multimediální možnosti. Pomocí dotyku je možno spouštět nějaké akce, kdy se objekty mohou přesouvat, samy hýbat nebo reagovat pomocí zvuků. Tohle baví zejména žáky. Slouží i jako promítačka prezentací, připravených sad, videí z internetu, promítání ukázek filmů. Dalšími výhodami je možnost si ukládat výsledky, či celé obrazy, nulová prašnost, atp. V mnohém tak překoná všechny učebnice, obrazy, kazety a jiné dříve používané školní pomůcky. Navíc je velmi pružná a pohotová v použití. Nemusí se nic pracně skladovat a dlouho vyhledávat v kabinetech, vše může být bleskem přístupné v elektronické podobě.

Interaktivka01.JPGInteraktivka03.JPGInteraktivka06.jpg