Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Školní družina v období covid-19

Školní družina v období covid-19

2.11.2020

Tak a naše škola zůstala zase opuštěná. To, co jsme zažili na jaře, se znovu opakuje. Všichni jsme museli zůstat doma a přejít na distanční výuku. Tentokrát máme ale jednu velkou výhodu. Máme přece TEAMS. A to je prostor, kde můžeme být zase spolu.

Setkáváme se zde, sdílíme si svoje tvoření a nápady, pokračujeme také ve sbírání bodů tak, jako kdybychom byli ve družině. Můžeme si zahrát stínové divadlo, poslechnout MP4 příběh Výprava na měsíc nebo nahlédnout do kuchyní našich kamarádů. Ti jsou totiž šikovní kuchaři, kteří vaří a pečou výborné dobroty.

Obzvláště si dali záležet s halloweenskou výzdobou. Dlabali dýně, vyráběli svícínky a vše krásně nazdobili. A školní křeček Snížek se také nenudí. Přijměte proto naše pozvání do galerie, kde jsou vystaveny výtvory našich dětí.