Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Projekt Škola v pohybu zavítá do Sebranic

Projekt Škola v pohybu zavítá do Sebranic

24.10.2018

Projekt Fotbalové asociace České republiky Škola v pohybu pomáhá rozhýbat děti ve školách. Je zaměřený na podporu pohybových aktivit v rámci hodin tělesné výchovy a pohybových kroužků v mateřských a základních školách.

Ve středu 31. 10. navštíví první stupeň naší školy profesionální trenér fotbalu mládeže a okresní grassroots trenér Okresního fotbalového svazu Svitavy Mgr. Martin Komoň, který v rámci hodin tělesné výchovy v 1. a 4. třídě bude inspirovat učitele novými prvky se zaměřením na všeobecnou pohybovou průpravu a organizaci hodin.

Prvňáčci budou cvičit na sále KD Sebranice od 10.15 a žáci 4. třídy od 12.05. Přijďte se podívat i vy!