Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

21.5.2018

Ve středu 16. května se ve Svitavách konalo okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Z naší školy se jí zúčastnila dvě družstva. V kategorii mladších nás reprezentovali Andrej Bartoš, Petr Vopařil, Zuzka Lipavská a Lenka Zachová a za starší soutěžili Pavel Jána, Max Patočka, Katka Bartoňová a Dominika Mastíková. Soutěžící měli za úkol vyplnit dopravní testy, předvést poskytnutí první pomoci zraněnému, zvládnout jízdu zručnosti a jízdu po dopravním hřišti a pracovat s mapou. A to vše samozřejmě s minimálním počtem trestných bodů. Ve velké konkurenci ostatních škol se našim mladším žákům podařilo obsadit páté místo a starší se umístili na krásném třetím místě. Gratulujeme!

Foto z akce ZDE.