Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Našim fotbalistům se letos na McDonald´s Cupu nedařilo

Našim fotbalistům se letos na McDonald´s Cupu nedařilo

26.4.2022

V úterý 26. 4. odcestovalo naše fotbalové družstvo k oblastnímu kolu soutěže McDonald´s Cup do Litomyšle s tajným přáním vybojovat si účast v okresním finále. Ačkoliv předvedená hra ve všech šesti utkáních nebyla špatná, chyběla našemu mladému týmu přesnost a klid v koncovce, což v konečném důsledku znamenalo konečné 5. místo a konec postupových nadějí.

Chmurné myšlenky však rychle zažehnala chutná pizza a návrat domů již byl plný optimismu, že příští rok se bude určitě dařit lépe.

Naši školu reprezentovali: Patrik Novotný, Pavel Šprojcar, Petr Šprojcar, Dominik Novotný, Marek Mokrejš, Filip Svoboda, Radim Renza, Tomáš Kysilka, Lucie Flídrová, Matyáš Blažek, Sebastian Vomáčka a Václav Leksa.